Cyklistický trénink

Moje služby jsou určeny všem cyklistům bez rozdílu věku, výkonnosti nebo časových možností. Preferuji přátelský a lidský přístup bez nadbytečných tabulek, grafů, měřičů a dalších vymožeností, vždy však zcela individuálně. Můžeme se společně zaměřit na čistě výkonnostní ale i technické až gravity disciplíny.

Základním principem naší spolupráce bude týdenní tréninkový plán s rychlou reakcí na aktuální potřeby. Dále oboustranná telefonická nebo emailová komunikace bez omezení. Společný trénink zaměřený především na techniku jízdy. Dle přání také konzultace výživy, regenerace, technického vybavení a dalších prvků sportovní přípravy.

Tréninkový plán obsahuje přesný popis tréninkových jednotek na celý týden. Na konci týdne trénink probereme a naplánujeme další týden. Společné tréninky a jejich obsah budeme plánovat dle Tvých potřeb nebo mých postřehů.

Objem tréninku se bude vždy odvíjet od Tvých časových možností, historie sportovních aktivit, cílů nebo představ o růstu výkonu. Zjistíme to z mého dotazníku nebo osobního pohovoru a založíme to na výsledku zátěžového testu. Pak už jen kolo, sporttestr (případně wattmetr) a jdeme na to! 

 

 

Cyklokouč a děti 

 

Děti jsou naše budoucnost. My dětem musíme jít příkladem a předávat jim to nejlepší a nejhodnotnější, co jsme v životě posbírali.

Hlavním cílem našich společných tréninků je především budování pozitivního vztahu ke sportu obecně a osvojení si vhodných tréninkových návyků pro pozdější aktivity.

 Rozvoj všestranných schopností a dovedností (nejen v cyklistice) při respektování věkových zákonitostí a individuální úrovně vývoje jedince je samozřejmostí.

 Motorický rozvoj a technika jízdy budou vždy základní složkou tréninku. Rozvoj silových, rychlostních a vytrvalostních schopností bude následně a citlivě doplňován právě z důvodu respektování zákonitostí vývoje jedince.

 Budování sebevědomí, sebedůvěry a morálních vlastností jako je sportovní gentlemanství (i v běžném životě) nebude opomíjeno.

 Nejsem zastáncem rané specializace, rozhodně u svých nejen dětských svěřenců podporuji další sportovní aktivity mimo cyklistiku. 

 

Naše služby

Kontaktujte nás

CYKLOKOUČ.cz

E info ( ) cyklokouc.cz

T +420 731 163 464